06 Haziran 2021Binbir Doğal

Binbir Doğal ile Başakşehir’e evlere servis süt ürünleri, doğal ürünler ve ev yemekleri

Binbir Doğal, ile İstanbul Başakşehir, Bahçeşehir ve Kayaşehir’de evlere servis doğal ve yöresel ürünler ile ev yemekleri kapınıza kadar geliyor. Binbir Doğal etrafınızdaki evlere servis doğal, organik ve yöresel ürünler ile ev yemeklerine ulaşmanızı sağlama amacıyla yola çıktığı günden beri en çok ilk çıkış noktası olan Başakşehir’de bu hizmeti sağladı. Başakşehir’de oturup evlere servis süt ve süt ürünü ihtiyacı olanlar ile doğal ürünler ve yöresel ev yemeklerini keşfetmek isteyenler buraya buyursun. Uygulamamızda ve yakın zamanda web sitemizde birçok çeşide ulaşmanızı sağlıyoruz.

Günlük çiğ süt, yumurta, peynir, tereyağı ve diğer süt ürünleri sipariş vermek istiyorsanız Binbir Doğal’da birden çok satıcımız arasından istediğinizden siparişinizi verin satıcılarımız evinize kadar getirsin. Süt ürünlerimiz hijyen şartlarına riayet edilerek olması gereken ısı aralıklarında korunuyor ve size servis ediliyor. Sütçülerimiz haftanın neredeyse her günü kapınıza kadar servis yapıyor. Siz hangi gün istiyorsanız o günü seçin, seçtiğiniz gün siparişiniz kapınıza gelsin.

Binbir Doğal üretim odaklı yapısından dolayı yerine göre anlık teslimatlar yerine göre de planlı teslimatlar yapılmasına imkan sağlıyor. Bazı satıcılarımız sipariş verdiğinizde yarım saat içinde siparişinizi kapınıza getirirken, üretime odaklı diğer satıcılarımızın da belirli dağıtım gün ve saatleri bulunmaktadır. Sistemimizde siparişinizi verdiğinizde satıcıların dağıtım gün ve saatlerini görüyorsunuz ve hangi gün teslimat isterseniz o günü seçiyorsunuz. Seçtiğiniz gün ve saat aralıklarında siparişiniz sipariş verdiğiniz satıcı tarafından kapınıza getiriliyor.

Başakşehir’de ayrıca içli köfte, mantı, börek ve sarma gibi lezzetli yöresel lezzetler gurme satıcılarımız tarafından siparişiniz üzerine hazırlanıp evinize kadar getiriliyor. Özel günlerinizde ve organizasyonlarınızda daha bir çok farklı ürün çeşidi ile Binbir Doğal’daki ev yemeği yapan satıcılarımızı tercih edebilirsiniz. Binbir Doğal ailesi özellikle ilk çıkış noktası olan Başakşehir’de bu lezzetlerin tamamına ulaşmanızı sağlıyor.

Pandemininz bize öğrettiklerinden biri de probiyotik beslenmenin önemidir. Dolayısıyla siz de kendinize ve çocuklarınıza iyilik yapmak isterseniz en azından kendi tükettiğiniz yoğurdu kendiniz mayalayabilirsiniz. Evde yemek yapamadığınız zamanlarda lokantadan sipariş vermektense sağlıklı ve lezzetli ev yemekleri yapanlardan sipariş verip daha lezzetli bir yemeği daha uyguna sipariş verebilirsiniz. İşte Binbir Doğal olarak bu ortamı hazırladık sizler için. Buyrun deneyimleyin hem siz kazanın hem de üreticilerimiz. Başakşehir, Kayaşehir ve Bahçeşehir’de ev yemekler ve yöresel yemekleri sipariş verebileceğiniz birçok gurme ev hanımı Binbir Doğal platformunda mevcut olup siparişinizi beklemektedir.

Siz de Başakşehir, Kayaşehir ve Bahçeşehir’de ve çevresinde oturuyorsanız ve süt ürünleri ile ev yemeklerin ihtiyaç duyuyorsanız uygulamaya girin siparişinizi verin günlük süt ve süt ürünlerinden, doğal ürünlere, ev yemeklerinden ev yapımı tatlılara kadar birçok lezzetli ve sağlıklı ürünümüz evinize kadar gelsin.

Başakşehir, Kayaşehir ve Bahçeşehir’de günlük süt arıyorsanız uygulamamızdan kolayca 7/24 sipariş verebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartıyla yapabilirsiniz. Ödemeleriniz iyzico ödeme sistemi ile bizim güvencemizde. İstediğiniz anda siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ödemeleriniz sorun olmadan kredi kartınıza iade edilecektir.

 

Uygulamayı indir adresini gir ve çevrendeki doğalı ve lezzeti keşfet.

   


Sizi Arayalım

Binbir Doğal Nasıl Çalışıyor?