29 Ocak 2021Binbir Doğal

Binbir Doğal ile Beylikdüzü’ne günlük çiğ süt ve süt ürünleri geliyor

Binbir Doğal günlük süt ve süt ürünlerini başta İstanbul olmak üzere bütün Türkiye’ye ulaştırma hedefine adım adım ilerliyor. Bu kapsamda Beylikdüzü’nde Elif Süt ile sizi kapınıza kadar gelecek bir hizmet ile tanıştırıyoruz.

Günlük çiğ süt, yumurta, peynir, tereyağı ve diğer süt ürünlerini sipariş verin Elif Süt kapınıza kadar getirsin. Süt ürünlerimiz hijyen şartlarına riayet edilerek olması gereken ısı aralıklarında korunuyor ve size servis ediliyor. Elif Süt haftanın her günü Beylikdüzü ve Esenyurt’ta kapıya servis çiğ süt ve süt ürünleri siparişinizi kapınıza getiriyor.

Tedarikçilerimiz Anadolu’nun her noktasını araştırarak özenle seçtikleri ürünleri kapınıza kadar getiriyor. Binbir Doğal ailesi büyüyor evlere lezzet ve sağlık taşınıyor.

Çocuklarınıza yapacağınız en güzel iyiliklerden biri onu kendi mayaladığınız yoğurt ve kefir ile beslemek. Çocuğunuz probiyotik açısından zengin olan günlük yoğurt ile beslendiğinde daha güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olacak ve güvenle büyüyecektir. Binbir Doğal olarak günlük süt alıp yoğurt yapmanız ve güvenilir süt ürünlerine sahip olmanız için diğer yerlerde olduğu gibi Beylikdüzü’nde de bu hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz.

Siz de Beylikdüzü ve çevresinde oturuyorsanız uygulamaya girin siparişinizi verin günlük çiğ sütünüz, yumurtanız, tereyağınız ve diğer bilumum lezzetli ve sağlıklı ürününüz kapınıza gelsin.

Beylikdüzü’nde çiğ süt arıyorsanız uygulamamızdan kolayca 7/24 sipariş verebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartıyla yapabilirsiniz. Ödemeleriniz iyzico ödeme sistemi ile bizim güvencemizde. İstediğiniz anda siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ödemeleriniz sorun olmadan kredi kartınıza iade edilecektir.

 

Uygulamayı indir adresini gir ve çevrendeki doğalı ve lezzeti keşfet.

   


Sizi Arayalım

Binbir Doğal Nasıl Çalışıyor?