18 Mart 2021Binbir Doğal

Fast Food ve Lokanta Yemeklerine Sağlıklı Bir Alternatif: Binbir Doğal

Evde hazır, kolay ve sağlıklı yemek alternatifi arıyorsanız bu yazı tam size göre. Hazır yemek tüketimi son zamanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Yorucu bir iş gününün ardından doyurucu ve lezzetli bir yemek arıyorsanız, fastfood ve donmuş gıdalar yerine Anadolu'nun güzel lezzetlerine anne eli tadında ulaşmanız mümkün. Dışarıdan yemek siparişi veriyorsanız; bütçenize uygun olmasını isterken, sağlığınızdan, doyurucu olmasını isterken hijyenden ve lezzetinden taviz verme olasılığınız var. Biz bu olasılığı en aza indirme gayesiyle yola çıktık. Yani hem lezzetli hem sağlıklı hem doğal şartlarda hazırlanmış hem de bütçenize uygun seçenekleri bir arada sunuyoruz.

Bunu nasıl mı yapıyoruz?

Öncelikle her mahallede yöresel lezzetleri yapıp satarak aile bütçesine katkıda bulunmaya çalışan onlarca maharetli gurme olduğunu fark ettik. Bu maharetli eller içli köfte, sarma, mantı, börek v.b yöresel lezzetleri hazırlayıp sizlere farklı kanallardan ulaşmaya çalışıyorlar. Biz de işte bu gurmeleri sizin için bir araya toplamaya karar verdik. Siz Binbir Doğal'da kayıtlı gurmelerimizin hepsini bir arada bulup, değerlendirmelerine bakabilir, dilediğinizde soru sorabilir ve istediğinizde sipariş verebilirsiniz.

Peki neden Binbir Doğal’dan bu yemekleri almalısınız?

Binbir Doğal’dan önceden siparişinizi verip istediğiniz gün ve saate özel hazırlanmış siparişinizi isteyebileceğiniz gibi alacağınız içli köfteleri, sarmaları, börekleri dondurucunuza atabilir, istediğiniz akşam istediğiniz miktarda çıkartarak sadece ısıtarak gayet sağlıklı, lezzetli ve bütçenize uygun bir akşam yemeğini afiyetle yiyebilirsiniz.

Binbir Doğal’da sadece içli köfte, mantı, sarma ve börek gibi yöresel lezzetlere değil, aynı zamanda cheesecake, butik pasta, ekler, şekerpare, ev yapımı baklava, erişte ve aklınıza gelebilecek her türlü farklı lezzetleri de bulabilirsiniz. Hizmetimiz bununla sınırlı değil. Sipariş vereceğiniz ürünlere dilediğiniz taktirde Gel Al(Kendin Al) seçeneğiyle de ulaşabilirsiniz. Bu seçeneği kullandığınızda özel Kendin Al indiriminden de faydalanmış olursunuz. Dolayısıyla daha da ucuza istediğiniz lezzete ulaşmış olursunuz.

Sağlıklı, lezzetli hem de daha bütçenize uygun yemeklere ulaşırken mahallenizdeki bir gurmenin bütçesine de katkıda bulunmuş olacaksınız. Hatta "ben de çok güzel içli köfte yaparım, sarma sararım, börek açarım" diye içinizden geçirdiyseniz Binbir Doğal' da satıcı olarak da yer alabilirsiniz.

Ne duruyorsunuz? Binbir Doğal ile bütün bu yöresel ev yemeklerine ve ev yapımı ürünlere ulaşmak için uygulamamızı indirin adresinizi girin ve kapınıza kadar gelen bu hizmetin tadını çıkarın. Uygulamamızı Play Store ve App Store’da bulabilirsiniz. Aşağıdaki linkler aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.

 

Uygulamayı indir adresini gir çevrendeki doğalı ve lezzeti keşfet.

   


Sizi Arayalım

Binbir Doğal Nasıl Çalışıyor?