07 Şubat 2021Binbir Doğal

Kuzenler Yöresel Binbir Doğal'da

Güzel bir haber ile daha sizlerleyiz. Kuzenler Yöresel ile artık Esenyurt, Beylikdüzü ve Başakşehir’de yöresel, doğal ve lezzetli ürünleri kapınıza kadar getireceğimizin haberini vermek sizin kadar bizi de heyecanlandırıyor.

Kuşkusuz yöresel ürün denince hepimizi heyecanlandıran bir ürün illa hemen ilk başta akla gelir. Yöresel ürünlere erişimin kısıtlı olması artık sorun olmaktan çıksa da halen erişilen ürünlerin kalitesi ve fiyatı bir sorun olarak önümüzde duruyor. Hele ki kalite ve fiyat avantajını koruyarak kapımıza bir ürün gelmesi bize bir hayal olarak gelebilir.

İşte Binbir Doğal olarak doğal ve yöresel ürünlerin kalitelisine avantajlı bir şekilde aracılık etmek üzere yola çıktık ve yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz. Dağıtım ağımızda yöresel ve doğal ürünleri özenle seçip sizlere ulaştırmaya çalışan iş ortaklarımız artmaya devam ediyor. Kuzenler Yöresel de bu iş ortaklarımızdan biri olarak yöresel ürünleri kapınıza kadar avantajlı fiyatlar ile getiriyor.

Anadolumuzun zengin topraklarında yetişen lezzetli ve doğal ürünleri özenle toplayıp sizlerin kapısına kadar getiren Kuzenler Yöresel ayrıca yaptığı indirim ve kampanyalar ile de sizlere bu ürünlere erişim için cazip bir imkan sağlamış oluyor. Cevizli sucuğundan tutun kavurmasına kadar farklı yelpazede yöresel ürünlere ulaşabilmeniz için uygulamayı kurup adresinizi eklemeniz ve sipariş vermeniz yeterli. Dağıtım ağını genişleterek İstanbul’un birçok noktasına servis sunma hedefi ile yola çıkan Kuzenler Yöresel, şimdilik Esenyurt, Beylikdüzü ve Başakşehir’de kapıya servis dağıtım gerçekleştiriyor.

Siz de Esenyurt, Beylikdüzü ve Başakşehir çevresinde oturuyorsanız uygulamaya girin çok cazip kampanyalarımızdan da faydalanarak siparişinizi verin en seçkin yöresel lezzetler kapınıza kadar gelsin.

Tedarikçilerimiz Anadolu’nun her noktasını araştırarak özenle seçtikleri ürünleri kapınıza kadar getiriyor. Binbir Doğal ailesi büyüyor evlere lezzet ve sağlık taşınıyor.

Esenyurt, Beylikdüzü ve Başakşehir’de oturuyorsanız ve cevizli sucuk gibi yöresel ürün seviyorsanız mutlaka Binbir Doğal mobil uygulamamızı indirip incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Kuzenler Yöresel’in kapınza kadar getireceği ürünlerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;
Hakiki Uşak Tarhanası,
Hakiki Kars Kaşarı,
İnek Kaymak (Rulo),
Hakiki Gemlik Zeytin,
Hakiki Kütahya Özel,
Kesme Dana Kavurma,
Hakiki Nar Ekşisi,
Hakiki Besni Üzümü,
Doğal Cevizli Sucuk

 

Uygulamayı indir adresini gir ve çevrendeki doğalı ve lezzeti keşfet.

   


Sizi Arayalım

Binbir Doğal Nasıl Çalışıyor?