09 Mart 2021Binbir Doğal

Lezzetli Yöresel Yemekler Binbir Doğal ile Kapında

Binbir Doğal’ın en önemli hedeflerinden biri “Mahallenizden Sofranıza” mottosu ile maharetli ellerden lezzetli yöresel yemekleri sofranıza taşımak oldu. Bu hedef ile özlediğiniz anne yemeklerini yapan maharetli elleri Binbir Doğal’da toplamaya başladık.

Böylelikle hayal ettiğiniz Anadolu lezzetlerini yapan gurmeleri bir arada görebilir, dilediğiniz ev yemeğini dilediğiniz ustadan sipariş verebilirsiniz. Bu lezzetleri yapan ustaların aslında uzakta değil mahallenizde yani yanı başınızda olduğuna da şaşırabilirsiniz.

Çevrenizde lezzetli içli köfteleri, mantıları, börekleri ve sarmaları yapan o kadar çok maharetli eller var ki. Biz bunları farkettiğimizde sizin de farketmenizi sağlamak istedik ve onları sizin için bir araya toplama kararı vardık. Düşünsenize canınız içli köfte çektiğinde hemen siparişi veriyorsunuz mahallenizdeki abla yapıyor ve kapınıza getiriyor. Siz yiyebileceğiniz kadarını yiyorsunuz geri kalanı buzluğa atıyorsunuz. Canınız ne zaman çekerse çıkarıp onu da afiyetle tüketiyorsunuz.

Çalışan bayanlar, bekarlar, yalnız yaşayanlar, yoğun çalışanlar ve öğrencilerin ev ortamında güvenle hazırlanan bu lezzetlere ulaşması kolay değil. Aynı şekilde bu yöresel yemeklere dilediği yemeklere ulaşamayan o kadar çok insan var ki. Biz bunları bir araya toplayarak her biri için bir profil oluşturduk. Bu profil altında sizden önce bu lezzetleri sipariş verip deneyimleyen müşterilerin yorumlarını gösterdik. Siz de bu değerlendirmeler ve satıcının açıklamalarına bakarak istediğiniz ürünü sipariş verebilir ve afiyetle tüketebilirsiniz.

Bu lezzetleri yapan gurmeleri bir araya getirmekle kalmadık. Bunları yapan ustaların çoğunlukla bu işi ev bütçelerine katkıda bulunmak için yaptıklarını da bildiğimiz için pandeminin bu ağır koşullarında onlara destek olmak istedik. Bunun için yapabileceğimiz şey ev yemekleri yapan ablalardan komisyon ücreti almamak. Biz de bunu yaptık. Şuanda bu lezzetleri yapanlardan ödeme sistemimizin aldığı tutar dışında bir komisyon almıyoruz.

Binbir Doğal’da sadece içli köfte, mantı, sarma ve börek gibi yöresel lezzetler değil, aynı zamanda cheesecake gibi yeni lezzetleri de bulabilirsiniz. Bunun yanında butik ev yapımı pastalar, poğaça, ev yapımı baklava, erişte, ev yapımı turşu vb birçok ev yapımı lezzetlerini sipariş verebilirsiniz.

Binbir Doğal’da bu lezzetleri sipariş verirken hem de tasarruf yapacağınızı biliyor musunuz? Buradan sipariş verdiğiniz ev yemekleri hem mahallenizde bir ailenin bütçesine, hem de sizin bütçenize katkı sağlıyor. Düşünsenize baklava alacaksınız veya yaş pasta alacaksınız. Bunları daha ucuza daha sağlıklı ve daha lezzetli alabileceğiniz bir yer var artık. Binbir Doğal’a girin adresinizi ekleyin ve ihtiyacınız olan bu lezzetleri sipariş verin.

Aynı zamanda eğer bu lezzetleri yapan biri iseniz. Siz de ulşabildiğiniz bölgeleri satış bölgesi olarak belirleyip kendi ürünlerinizi satabilirsiniz.

Bir de bu lezzetleri Gel Al(Kendin Al) indirimi ile alabilirsiniz. Şöyle düşünün ihtiyacınız olan ürünü satan usta sizin yolunuzun geçtiği bir yerde oturuyor. Bu durumda kendiniz siparişi aldığınızda siparişi Kendin Al indirimi ile alabilirsiniz. Dolayısıyla daha da ucuza istediğiniz lezzete ulaşmış olursunuz.

Binbir Doğal ile bütün bu yöresel ev yemeklerine ve ev yapımı ürünlere ulaşmak için uygulamamızı indirin adresinizi girin ve kapınıza kadar gelen bu hizmetin tadını çıkarın. Uygulamamızı Play Store ve App Store’da bulabilirsiniz. Aşağıdaki linkler aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.

 

Uygulamayı indir adresini gir çevrendeki doğalı ve lezzeti keşfet.

   


Sizi Arayalım

Binbir Doğal Nasıl Çalışıyor?