12 Ocak 2021Binbir Doğal

Binbir Doğal ile Üsküdar'da süt ürünleri kapında

Binbir Doğal günlük süt ve süt ürünlerini başta İstanbul olmak üzere bütün Türkiye’ye ulaştırma hedefine adım adım ilerliyor.  Bu kapsamda Üsküdar’da Sütçü Ümit ile sizi kapınıza kadar gelecek bir hizmet ile tanıştırıyor. 

Günlük çiğ süt, yumurta, peynir, tereyağı, bal ve diğer yöresel lezzetleri sipariş verin Sütçü Ümit kapınıza kadar getirsin.  Süt ürünlerimiz hijyen şartlarına riayet edilerek olması gereken ısı aralıklarında korunuyor ve size servis ediliyor.

Tedarikçilerimiz Anadolu’nun her noktasını araştırarak özenle seçtikleri ürünleri kapınıza kadar getiriyor.  Binbir Doğal ailesi büyüyor evlere lezzet ve sağlık taşınıyor. 

Siz de Üsküdar ve çevresinde oturuyorsanız uygulamaya girin siparişinizi verin günlük çiğ sütünüz, yumurtanız, tereyağınız ve diğer bilumum lezzetli ve sağlıklı ürününüz kapınıza gelsin

Üsküdar’da çiğ süt arıyorsanız uygulamamızdan kolayca 7/24 sipariş verebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartıyla yapabilirsiniz. Ödemeleriniz iyzico ödeme sistemi ile bizim güvencemizde. İstediğiniz anda siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ödemeleriniz sorun olmadan kredi kartınıza iade edilecektir.

 

Uygulamayı indir adresini gir ve çevrendeki doğalı ve lezzeti keşfet.

   


Sizi Arayalım

Binbir Doğal Nasıl Çalışıyor?