13 Aralık 2020Binbir Doğal

Binbir Doğal yepyeni bir deneyimi sizinle buluşturmak için hazır

Çevrendeki doğal, sağlıklı ve lezzetli ürünlerin binbir haline ulaşmanı sağlamak üzere yola çıktık. Amacımız doğal, sağlıklı ve lezzetli ürünlere erişimini kolaylaştırmak. Kapına bizzat üretici/satıcı eliyle gelebilecek doğal, organik ve yöresel ürünlere erişebilmen, lezzetli ev yemeklerini gurmelerden direk sipariş verebilmen için bu uygulamayı tasarladık.

Bir uygulama düşünün ki doğal, sağlıklı ve lezzetli ürünlere ulaşman için her yolu sunuyor. Nasıl mı?;

1. Kapıya Teslim: Bizzat üretici/satıcı eliyle kapına gelebilecek doğal ve sağlıklı ürünler ile ev yemeklerine ulaşırsın.

2. Kendin Al(Gel Al): Yolunun geçtiği yerde bir gurmeden sipariş verdiğin lezzetli ev yapımı ürün siparişin üzerine hazır olduğunda kendin alırsın. Kendin aldığın için de indirimi kaparsın.

3. Kargo İle Teslim:Anadolunun zengin topraklarında üretim yapan çiftçinin ürününe direk ulaşırsın. Çiftçi aldığın ürünü sana kargo ile ulaştırır.(Bu seçenek henüz aktif değil)

Canın mantı ve içli köfte mi çekti? Ne yaparsın normalde? En kralından alacağın mantı bir kaç el değiştirdikten sonra sana ulaşır. Oysa Binbir Doğal uygulaması mahallende veya ilçende en lezzetlisini yapanlara ulaşmanı sağlar. Profillerine puanlarına ve fiyatlarına erişirsin. Soru sorarsın. En sonunda kararını verip siparişini verdiğinde en özel haliyle hazırlanıp kapına gelir.

Uygulamayı indir adresini gir ve çevrendeki doğal zenginliği keşfet.

   


Sizi Arayalım

Binbir Doğal Nasıl Çalışıyor?