10 Mart 2021Binbir Doğal

Binbir Doğal ile İzmir’e günlük çiğ süt ve süt ürünleri geliyor

Binbir Doğal kapıya teslim günlük süt ve süt ürünlerini dağıtanları bünyesine katarak size ulaştırmaya devam ediyor. İstanbul’dan sonra İzmir’de de Güneş Süt ile kapınıza kadar süt ve süt ürünlerini ulaştırıyor.

Günlük çiğ süt, yumurta, peynir, tereyağı ve diğer süt ürünlerini sipariş verin Güneş Süt kapınıza kadar getirsin. Süt ürünlerimiz hijyen şartlarına riayet edilerek olması gereken ısı aralıklarında korunuyor ve size servis ediliyor. Güneş Süt haftanın belirli günlerinden İzmir’in farklı ilçelerine dağıtım yapıyor. Güneş Süt Ari Sertifikalı kendi çiftliklerindeki ineklerden günlük olarak sağdığı sütü İzmir Konak, Ödemiş, Seferihisar, Gaziemir, Bayraklı, Bornova, Çiğli, Karşıyaka, Balçova ve Buca’da kapınıza kadar getiriyor. Uygulamaya girip adresinizi eklemeniz ve sizin bölgeye hangi gün geldiğini görüp siparişinizi vermeniz yeterli. Ondan sonra tekrarlı siparişler ile haftalık olarak günlük çiğ sütünüzü sipariş verebilir ve yoğurdunuzu mayalayabilirsiniz.

Tedarikçilerimiz Anadolu’nun her noktasını araştırarak özenle seçtikleri ürünleri kapınıza kadar getiriyor. Binbir Doğal ailesi büyüyor evlere lezzet ve sağlık taşınıyor.

Çocuklarınıza yapacağınız en güzel iyiliklerden biri onu kendi mayaladığınız yoğurt ve kefir ile beslemek. Çocuğunuz probiyotik açısından zengin olan günlük yoğurt ile beslendiğinde daha güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olacak ve güvenle büyüyecektir. Binbir Doğal olarak günlük süt alıp yoğurt yapmanız ve güvenilir süt ürünlerine sahip olmanız için diğer yerlerde olduğu gibi İzmir’de de Güneş Süt ile bu hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz.

Siz de İzmir’in Konak, Ödemiş, Seferihisar, Gaziemir, Bayraklı, Bornova, Çiğli, Karşıyaka, Balçova ve Buca ilçelerinden birinde oturuyorsanız uygulamaya girin siparişinizi verin günlük çiğ sütünüz, yumurtanız, tereyağınız ve diğer bilumum lezzetli ve sağlıklı ürününüz kapınıza gelsin.

İzmir’de günlük çiğ süt arıyorsanız uygulamamızdan kolayca 7/24 sipariş verebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartıyla yapabilirsiniz. Ödemeleriniz iyzico ödeme sistemi ile bizim güvencemizde. İstediğiniz anda siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ödemeleriniz sorun olmadan kredi kartınıza iade edilecektir.

Uygulamayı indirdiğinizde ayrıca diğer yöresel lezzetlerimizi ve yöresel yemeklerimizi de bulabilirsiniz. Kısacası sağlığınız ve lezzetli sofralarınız için gerekli olan lezzetin ve doğalın Binbir haliniz sizin için toplardık. Girin inceleyin siparişinizi verin.

 

Uygulamayı indir adresini gir ve çevrendeki doğalı ve lezzeti keşfet.

   


Sizi Arayalım

Binbir Doğal Nasıl Çalışıyor?