Kurumsal

Kurum olarak misyonumuz topluma,
katma değer katacak enerjiler üretmektir.

Misyonumuz

İnsan sağlığına değer katacak doğal, organik ve yöresel ürünler ve ev hanımlarının doğal içerikler ile hazırladığı Anadolu lezzetlerine ulaşımı kolaylaştırmak ve bu sayede doğal ve organik ürün tüketimini artırmak, doğal ve organik ürün üreten üreticilerimizin ve ev hanımlarımızın ürünlerini geniş kitlelere ulaştırarak destek olmak ve sonuç olarak toplum sağlığına ve ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Geliştirdiğimiz “Mahallenizden sofranıza” ve “Üreticiden kapınıza” ilkeleri ile kullanıcılara kendi mahallelerinde dağıtımı yapılan ürünlere erişimi kolaylaştırarak kapıda üreticinin kendi eliyle teslim ettiği ürünleri gönül rahatlığı ile tüketmesini sağlamak, tedarikçileri de reklam ve pazarlama maliyetinden kurtarmak ve kendi ürün kalite ve çeşitliliğine odaklanmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Başta büyükşehirler olmak üzere bütün Türkiye’de doğal, organik ve yöresel ürünlere ve doğal ev yapımı yemek ve ürünlere erişim konusunda Türkiye’nin her tarafında kullanılan ve sağlığını önemseyen herkesin cebindeki demirbaş uygulamalardan biri olmak. Süt ve çiftlik ürünlerini üreten üreticilerimize ürettikleri ürünleri nasıl satacağı derdine düşmeden kolaylıkla pazarlayıp satabilecekleri bir platform olmak, ev bütçesine katkıda bulunma potansiyeli olduğu halde ürettiği ürünü son kullanıcıya ulaştırma sorunu olan marifetli ev hanımlarına ürettiklerini satabilecekleri bir pazar yeri uygulaması olmak.

Değerlerimiz

Bizi biz yapan değerler

Müşteri odaklı bakış açısı

Bu yola çıkış amaçlarımızdan biri de müşterilerimizin daha sağlıklı ürünler tüketmesini sağlayarak onlara ve dolayısıyla topluma katma değer sağlamaktır. Tüm müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamayı, beklentilerinin üstünde onları memnun edecek ürün ve hizmetleri sunmayı, ürün ve hizmetleri hızlı ve güler yüzlü bir şekilde sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı önemsiyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerde olabildiğince şeffaf, dürüst ve açık olmanın gayretindeyiz..

Yetenekli insanlar

Başarımızın temelinde en değerli varlığımız olan insanlarımız yer almaktadır. Mükemmele ulaşmak için çalışanlarımızın sürekli gelişmesini sağlayarak, yürüttüğümüz tüm faaliyetlerde aktif, yapıcı ve yaratıcı katılımlarını en üst düzeye çıkartırız. Bu sayede yetenekli insan kaynağımızın yeteneklerini daha da geliştirir ve yaptığımız işe değer katarız.

Standardın dışında düşünme

Kurum olarak varlığımızı standardın dışında çözümler geliştirmeye borçluyuz. Bu özelliğimizi korumakla yetinmiyor daha da geliştirmeye çalışıyoruz. Müşterilerimize daha nitelikli ve özgün çözümler sunmak için bu özelliğimize yatırım yapmaya devam edeceğiz.

Toplumsal görev bilinci

İçinde yaşadığımız topluma karşı ödev ve görevlerimiz olduğunun bilincindeyiz. Yaptığımız işte topluma ve toplum sağlığına katma değer sağlayacak ürün ve hizmetlere ağırlık vermeye çalışıyoruz.

Sizi Arayalım

Binbir Doğal Nasıl Çalışıyor?